09.11.2006 18:38 - Базел - Йънг Бойс - 1 Stake 6/10 Lost 2-2 ,- 6
Автор: martata Категория: Спорт
Прочетен: 656 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 10.11.2006 03:25

Поредното черно тото се прояви тази вечер.Първо червен картон за гостите около 20 минута.След това врамките на 5 минути те взеха ,че вкараха два гола.Базел пък от своя страна изравниха след 70 минута.Ужас,а  освен това след  80 минута втори играч на гостите пое към съблекалнята

Домакините последния кръг направиха реми 1-1 с коравия тим на Тюн и тази вечер посрещат неубедителния при визитuте си тим на Йънг Бойс.Базел са безмилостни като домакин с 5 победи и 1 загуба.Гостите са трагични при гостуванията с 1 победа 1 хикс и 5 загуби.За визитата си на Базел  Йънг Бойс няма да могат да разчитат на едни от най-добрите си футболисти - Хакан Якин и Карлос Варела,чието отсъствие е от голяма полза за домакините.За да запази шанс за титлата,Базел няма друга алтернатива освен победата.